Home > Careers at Christa

Careers at Christa

За високотехнологичната производствената база на Криста ЕООД в Стара Загора търсим мотивирани и отговорни кандидати за позицията:

ОПЕРАТОРИ ПРОИЗВОДСТВО

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

•    Изпълнява различни технологични процеси, свързани с производство и опаковане на продуктите
•    Отговаря за правилната експлоатация на оборудването, с което се работи и спазва стриктно стандартните оперативни процедури за работа
•    Почиства технологичното оборудване и работните помещения след приключване на производствения процес

ИЗИСКВАНИЯ:

•    Завършено средно образование
•    Опит на подобна позиция ще се счита за предимство
•    Способност за физически труд
•    Умения за работа в екип
•    Прецизност и отговорност при изпълнението на служебните задължения

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

•    Дългосрочна заетост в успешна и утвърдена компания
•    Конкурентно възнаграждение
•    Сигурност и стабилност в трудовите отношения
•    Работа в професионален екип
•    Въвеждащо обучение
•    Отлични условия на труд в производствена база с високотехнологично оборудване
•    Работно време – редовни смени от 8:30 до 17:00 часа (понеделник-петък)
•    Осигурен обяд
•    Осигурено работно облекло и ЛПС от най-високо ниво

При интерес към предложението ни, моля изпратете актуална автобиография на info@christa.bg

За интервю ще бъдат поканени само предварително одобрените по документи кандидати.